Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /siadlodolne/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /siadlodolne/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /siadlodolne/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /siadlodolne/Ip/Internal/Revision.php:44 Wichrowe Wzgórza - Siadło Dolne - sprzedaż działek, mieszkań, domów
Previous Frame Next Frame
 • MIESZKANIA

  Nowa inewstycja - w sprzedaży 12 mieszkań na Wichrowych Wzgórzach.

 • Nowe domy w zabudowie szeregowej

  Kompleks 5 domów, a w każdym z nich 4 segmenty. Domy w stanie deweloperskim.

  więcej

 • Wichrowe wzgórza

  Malownicze osiedle położone w Siadle Dolnym. W ofercie działki budowlane i mieszkania.

  więcej

Wichrowe Wzgórza

Osiedle Wichrowe Wzgórza położone jest kilka kilometrów od centrum Szczecina w spokojnej miejscowości Siadło Dolne.  

Korzystny dojazd gwarantuje błyskawiczne dotarcie do pracy, szkoły, uczelni, centrum handlowego i kina. Dodatkowo, wystarczy tylko 5 minut, aby dostać się na autostradę A6 i drogę ekspresową S3.  Jeśli pojedziemy w drugą stronę, to w ciągu ledwie kilku minut docieramy do przejścia granicznego w Kołbaskowie.
 

Mieszkania w Siadle Dolnym
Już w sprzedaży!

Nowa inwestycja - 12 Mieszkań w standardzie deweloperskim na osiedlu Wichrowe Wzgórza 

Położone w bardzo ładnym miejscu z widokiem na Odrę. Lokalizacja idealna dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą i chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, jednak z bezproblemowym i szybkim dojazdem do centrum. 

Bezpośrednie sąsiedztwo rozlewisk odry i terenów objętych ochroną natura 2000 to bez wątpienia atuty proponowanej lokalizacji.

zobacz ofertę

Działki w Siadle Dolnym

Wszystkie działki zostały sprzedane.

Polecamy atrakcyjnie położone działki budowlane z pięknym widokiem na Odrę.   W sprzedaży posiadamy działki o różnej powierzchni od 800 m2 do 1600 m2